pg_verifybackup (PostgreSQL) 15 - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: out of memory
ro: memorie insuficientă

en: out of memory
ro: memorie insuficientă

en: could not open file "%s": %m
ro: imposibil de deschis fişierul "%s": %m

en: could not stat file "%s": %m
ro: imposibil de obţinut starea fişierului "%s": %m

en: could not read file "%s": %m
ro: imposibil de citit fişierul "%s": %m

en: could not open directory "%s": %m
ro: imposibil de deschis directorul "%s": %m

en: could not close file "%s": %m
ro: imposibil de închis fişierul "%s": %m

en: Options:
ro: Opţiuni:
