pg_upgrade (PostgreSQL) 16 - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: could not rename file "%s" to "%s": %m
sk: nebolo možné premenovať súbor "%s" na "%s": %m

en: could not load library "%s": %s
sk: nebolo možné načítať knižnicu "%s": %s

en: Try "%s --help" for more information.
sk: Zadajte '%s --help' pre detailnejšie informácie.

en: Usage:
sk: Použitie:

en: Options:
sk: Voľby:

en: could not create directory "%s": %m
sk: nebolo možné vytvoriť adresár "%s": %m

en: out of memory
sk: nedostatok pamäti

en: could not access directory "%s": %m
sk: nebolo možné pristúpiť k adresáru "%s": %m
