pg_waldump (PostgreSQL) 16 - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: could not open file "%s": %m
sl: datoteke "%s" ni bilo mogoče odpreti: %m

en: could not read file "%s": %m
sl: datoteke "%s" ni bilo mogoče prebrati: %m

en: could not close file "%s": %m
sl: datoteke "%s" ni bilo mogoče zapreti: %m

en: Usage:
sl: Uporaba:

en: 
    Options:
sl: 
    Možnosti:

en: Try "%s --help" for more information.
sl: Za več informacij poskusite "%s --help".
