pg_combinebackup (PostgreSQL) 17 - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: could not open file "%s": %m
hr: neuspješno otvaranje datoteke "%s": %m

en: could not close "%s": %m
hr: neuspješno zatvaranje "%s": %m

en: could not open "%s": %m
hr: neuspjelo otvaranje "%s": %m

en: could not access directory "%s": %m
hr: neuspješan pristupa direktoriju "%s": %m

en: could not open directory "%s": %m
hr: neuspješno otvaranje direktorija "%s": %m

en: could not write "%s": %m
hr: neuspješno pisanje "%s": %m
