PostgreSQL 7.4 - en to nb translation catalogue (16 entries)

en: Try "%s --help" for more information.
nb: Prøv «%s --help» for mer informasjon.

en: could not read permissions of directory "%s": %m
nb: kunne ikke lese rettighetene til katalogen «%s»: %m

en: Guessed pg_control values:
nb: Gjettede pg_control-verdier:

en: pg_control version number:            %u
nb: pg_control versjonsnummer:             %u

en: Catalog version number:               %u
nb: Katalogversjonsnummer:                 %u

en: off
nb: av

en: on
nb: på

en: Latest checkpoint's NextOID:          %u
nb: Nyeste kontrollpunkts NextOID:         %u

en: Database block size:                  %u
nb: Databasens blokkstørrelse:             %u

en: Blocks per segment of large relation: %u
nb: Blokker pr segment i en stor relasjon: %u

en: Maximum length of identifiers:        %u
nb: Maksimal lengde på identifikatorer:    %u

en: Date/time type storage:               %s
nb: Lagringstype for dato/tid:             %s

en: 64-bit integers
nb: 64-bits heltall

en: could not open file "%s": %m
nb: kunne ikke åpne filen «%s»: %m

en: Usage:
nb: Bruk:

en: 
    Options:
nb: 
    Valg:
