pg_upgrade (PostgreSQL) 17 - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: could not open file "%s": %m
sl: datoteke "%s" ni bilo mogoče odpreti: %m

en: could not rename file "%s" to "%s": %m
sl: datoteke "%s" ni bilo mogoče preimenovati v "%s": %m

en: could not open file "%s" for reading: %m
sl: datoteke "%s" ni bilo mogoče odpreti za branje: %m

en: could not create file "%s": %m
sl: datoteke "%s" ni bilo mogoče ustvariti: %m

en: Try "%s --help" for more information.
sl: Za več informacij poskusite "%s --help".

en: Usage:
sl: Uporaba:

en: Options:
sl: Možnosti:

en: out of memory
sl: zmanjkalo je pomnilnika
