pg_walsummary (PostgreSQL) 17 - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Try "%s --help" for more information.
pl: Spróbuj "%s --help" aby uzyskać więcej informacji.

en: could not open file "%s": %m
pl: nie można otworzyć pliku "%s": %m

en: could not read file "%s": %m
pl: nie można czytać z pliku "%s": %m

en: Usage:
pl: Składnia:

en: 
    Options:
pl: 
    Opcje:

en:   -V, --version             output version information, then exit
pl:   -V, --version             pokaż informacje o wersji i zakończ

en:   -?, --help                show this help, then exit
pl:   -?, --help                pokaż tą pomoc i zakończ działanie
