pg_walsummary (PostgreSQL) 17 - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: error:
sv: fel:

en: warning:
sv: varning:

en: detail:
sv: detalj:

en: hint:
sv: tips:

en: Try "%s --help" for more information.
sv: Försök med "%s --help" för mer information.

en: could not open file "%s": %m
sv: kunde inte öppna fil "%s": %m

en: could not read file "%s": %m
sv: kunde inte läsa fil "%s": %m

en: Usage:
sv: Användning:

en: 
    Options:
sv: 
    Flaggor:

en:   -V, --version             output version information, then exit
sv:   -V, --version             visa versionsinformation, avsluta sedan

en:   -?, --help                show this help, then exit
sv:   -?, --help                visa denna hjälp, avsluta sedan

en: 
    Report bugs to <%s>.
sv: 
    Rapportera fel till <%s>.

en: %s home page: <%s>
sv: hemsida för %s: <%s>
