pg_walsummary (PostgreSQL) 17 - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: error:
tr: hata (error):

en: warning:
tr: uyarı:

en: Try "%s --help" for more information.
tr: Daha fazla bilgi için "%s --help" yazın.

en: could not open file "%s": %m
tr: "%s" dosyası açılamıyor: %m

en: could not read file "%s": %m
tr: "%s" dosyası okuma hatası: %m

en: Usage:
tr: Kullanımı:

en: 
    Options:
tr: 
    Seçenekler:

en:   -V, --version             output version information, then exit
tr:   -V, --version             sürüm bilgisini gösterir ve sonra çıkar

en:   -?, --help                show this help, then exit
tr:   -?, --help                bu yardımı gösterir ve sonra çıkar
