pg_basebackup (PostgreSQL) 12 - en to nb translation catalogue (10 entries)

en: out of memory
nb: tomt for minne

en: could not open file "%s": %m
nb: kunne ikke åpne filen «%s»: %m

en: Usage:
nb: Bruk:

en:   %s [OPTION]...
nb:   %s [VALG]...

en: 
    General options:
nb: 
    Generelle valg:

en: 
    Connection options:
nb: 
    Tilkoblingsvalg:

en: could not create file "%s": %m
nb: kunne ikke opprette filen «%s»: %m

en: Try "%s --help" for more information.
nb: Prøv «%s --help» for mer informasjon.

en: 
    Options:
nb: 
    Valg:

en: Password:
nb: Passord:
