pg_ctl (PostgreSQL) 12 - en to nb translation catalogue (9 entries)

en: invalid binary "%s"
nb: ugyldig binærfil «%s»

en: could not read binary "%s"
nb: klarte ikke lese binærfil «%s»

en: could not find a "%s" to execute
nb: fant ikke «%s» for eksekvering

en: out of memory
nb: tomt for minne

en: child process exited with exit code %d
nb: underprosess avsluttet med kode %d

en: child process exited with unrecognized status %d
nb: underprosess avsluttet med ukjent status %d

en: Try "%s --help" for more information.
nb: Prøv «%s --help» for mer informasjon.

en: Usage:
nb: Bruk:

en: %s: too many command-line arguments (first is "%s")
nb: %s: for mange valg på kommandolinjen (første er «%s»)
