PostgreSQL 7.3 - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: 
    If these values seem acceptable, use -f to force reset.
hu: 
    Ha ezek az értékek elfogadhatónak tűnnek, használd az -f paramétert a nullázáshoz.

en: Guessed pg_control values:
hu: Saccolt pg_control értékek:

en: pg_control version number:            %u
hu: pg_control verzió:            %u

en: Catalog version number:               %u
hu: Katalógus verzió:               %u

en: off
hu: ki

en: on
hu: be

en: Latest checkpoint's NextOID:          %u
hu: A legutóbbi ellenőrzőpont NextOID értéke:          %u

en: Database block size:                  %u
hu: Adatbázis blokkméret:                  %u

en: Blocks per segment of large relation: %u
hu: Szegmensenkénti blokkok száma a nagy relációkban: %u

en: Maximum length of identifiers:        %u
hu: Azonosítók maximális hossza:        %u

en: Date/time type storage:               %s
hu: Dátum/idő tárolási típusa:               %s

en: 64-bit integers
hu: 64 bites egész

en: Usage:
      %s [OPTION]... DATADIR
hu: Használat:
      %s [OPCIÓK]... ADATKÖNYVTÁR

en: Options:
hu: Opciók:
