pg_ctl (PostgreSQL) 13 - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: invalid binary "%s"
nl: ongeldige binaire "%s"

en: could not read binary "%s"
nl: kon geen binaire "%s" lezen

en: could not find a "%s" to execute
nl: kon geen  "%s" vinden om uit te voeren

en: out of memory
nl: geheugen uitgeput

en: child process exited with exit code %d
nl: sub proces eindigde met code %d

en: child process was terminated by exception 0x%X
nl: sub proces was geëindigd door exceptie 0x%X

en: child process exited with unrecognized status %d
nl: sub proces eindigde met onherkenbare status %d

en: Try "%s --help" for more information.
nl: Probeer "%s --help" voor meer informatie.
