pg_dump (PostgreSQL) 13 - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: could not change directory to "%s": %m
hr: neuspješna promjena direktorija u "%s": %m

en: out of memory
hr: nedovoljno memorije

en: out of memory
hr: nedovoljno memorije

en: could not read directory "%s": %m
hr: neuspješno čitanje direktorija "%s": %m

en: schema with OID %u does not exist
hr: šema sa OID %u ne postoji
