pg_rewind (PostgreSQL) 13 - en to sk translation catalogue (25 entries)

en: out of memory
sk: nedostatok pamäti

en: out of memory
sk: nedostatok pamäti

en: could not open file "%s": %m
sk: nebolo možné otvoriť súbor "%s": %m

en: could not write to file "%s": %m
sk: nebolo možné zapisovať do súboru "%s": %m

en: could not create file "%s": %m
sk: nebolo možné vytvoriť súbor "%s": %m

en: could not open directory "%s": %m
sk: nebolo možné otvoriť adresár "%s": %m

en: could not read directory "%s": %m
sk: nebolo možné čítať z adresára "%s": %m

en: could not read file "%s": %m
sk: nebolo možné čítať zo súboru "%s": %m

en: could not close file "%s": %m
sk: nebolo možné zatvoriť súbor "%s": %m

en: could not write file "%s": %m
sk: nebolo možné zapisovať do súboru "%s": %m

en: could not remove file "%s": %m
sk: nebolo možné odstrániť súbor "%s": %m

en: could not create directory "%s": %m
sk: nebolo možné vytvoriť adresár "%s": %m

en: could not open file "%s" for reading: %m
sk: nebolo možné otvoriť súbor "%s" pre čítanie: %m

en: Usage:
      %s [OPTION]...
sk: Použitie:
      %s [VOĽBA]...

en: Options:
sk: Voľby:

en: Try "%s --help" for more information.
sk: Zadajte '%s --help' pre detailnejšie informácie.

en: syntax error in history file: %s
sk: syntaktická chyba v súbore histórie: %s

en: Expected a numeric timeline ID.
sk: Očakáva sa číselná hodnota ID časovej postupnosti.

en: invalid data in history file: %s
sk: neplatné dáta v súbore histórie: %s

en: Timeline IDs must be in increasing sequence.
sk: ID hodnoty časovej postupnosti musia byť usporiadané v rastúcej postupnosti

en: Timeline IDs must be less than child timeline's ID.
sk: ID časovej postupnosti musí byť menšie ako ID časovej postupnosti potomka.

en: invalid record offset at %X/%X
sk: neplatný posun záznamu na pozícii %X/%X

en: contrecord is requested by %X/%X
sk: %X/%X požaduje contrecord

en: invalid resource manager ID %u at %X/%X
sk: neplatné id %u správcu zdrojov na pozícii %X/%X

en: incorrect resource manager data checksum in record at %X/%X
sk: nesprávny kontrolný súčet správcu zdrojov v riadku na pozícii %X/%X
