pg_waldump (PostgreSQL) 13 - en to nb translation catalogue (5 entries)

en: could not open file "%s": %m
nb: kunne ikke åpne filen «%s»: %m

en: Usage:
nb: Bruk:

en: 
    Options:
nb: 
    Valg:

en: Try "%s --help" for more information.
nb: Prøv «%s --help» for mer informasjon.

en: contrecord is requested by %X/%X
nb: contrecord er forespurt av %X/%X
