pg_verifybackup (PostgreSQL) 14 - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: out of memory
hr: nedovoljno memorije

en: out of memory
hr: nedovoljno memorije

en: could not open file "%s": %m
hr: neuspješno otvaranje datoteke "%s": %m

en: could not open directory "%s": %m
hr: neuspješno otvaranje direktorija "%s": %m

en: Options:
hr: Opcije:
