plpgsql (PostgreSQL) 14 - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: column reference "%s" is ambiguous
sk: odkaz na stĺpec "%s" je nejednoznačný

en: relation "%s" does not exist
sk: relácia "%s" neexistuje

en: type "%s" is only a shell
sk: typ "%s" je iba obal

en: type %s is not composite
sk: typ %s nie je zložený

en: set-valued function called in context that cannot accept a set
sk: došlo k volaniu funkcie množinových hodnôt v kontexte, ktorý neprijíma množiny

en: cursor "%s" does not exist
sk: kurzor "%s" neexistuje

en: cannot assign to system column "%s"
sk: nie je možné priradiť hodnotu systémovému stĺpcu "%s"

en: syntax error
sk: syntaktická chyba

note: translator: %s is typically the translation of "syntax error"
en: %s at end of input
sk: %s na konci vstupu

note: translator: first %s is typically the translation of "syntax error"
en: %s at or near "%s"
sk: %s pri alebo v blízkosti "%s"
