pg_amcheck (PostgreSQL) 15 - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: error:
cs: chyba:

en: warning:
cs: varování:

en: Cancel request sent
cs: Požadavek na zrušení byl poslán

en: Could not send cancel request:
cs: Nelze poslat požadavek na zrušení:

en: could not connect to database %s: out of memory
cs: nelze navázat spojení s databází %s: nedotatek paměti

en: query failed: %s
cs: dotaz selhal: %s

en: invalid argument for option %s
cs: neplatný argument pro volbu %s

en: too many command-line arguments (first is "%s")
cs: příliš mnoho argumentů v příkazové řádce (první je "%s")

en: Command was: %s
cs: Příkaz byl: %s

en: Usage:
cs: Použití:

en:   %s [OPTION]... [DBNAME]
cs:   %s [PŘEPÍNAČ]... [DATABÁZE]

en: 
    Connection options:
cs: 
    Volby spojení:

en: 
    Other options:
cs: 
    Ostatní přepínače:

en:   -e, --echo                      show the commands being sent to the server
cs:   -e, --echo                      ukázat příkazy posílané na server

en:   -v, --verbose                   write a lot of output
cs:   -v, --verbose                   vypisovat více informací

en:   -V, --version                   output version information, then exit
cs:   -V, --version                   ukáže informace o verzi a skončí

en:   -?, --help                      show this help, then exit
cs:   -?, --help                      ukáže tento text a skončí

en: 
    Report bugs to <%s>.
cs: 
    Chyby hlašte na <%s>.

en: %s home page: <%s>
cs: %s domácí stránka: <%s>
