pg_upgrade (PostgreSQL) 15 - en to nb translation catalogue (5 entries)

en: could not open file "%s": %s
nb: kan ikke åpne filen «%s»: %s

en: Try "%s --help" for more information.
nb: Prøv «%s --help» for mer informasjon.

en: Usage:
nb: Bruk:

en: Options:
nb: Valg:

en: out of memory
nb: tomt for minne
