pg_waldump (PostgreSQL) 15 - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: could not open file "%s": %m
sk: nebolo možné otvoriť súbor "%s": %m

en: could not read file "%s": %m
sk: nebolo možné čítať zo súboru "%s": %m

en: Usage:
sk: Použitie:

en: 
    Options:
sk: 
    Voľby:

en: could not open directory "%s": %m
sk: nebolo možné otvoriť adresár "%s": %m

en: Try "%s --help" for more information.
sk: Zadajte "%s --help" pre detailnejšie informácie.

en: invalid record offset at %X/%X
sk: neplatný posun záznamu na pozícii %X/%X

en: contrecord is requested by %X/%X
sk: %X/%X požaduje contrecord

en: invalid resource manager ID %u at %X/%X
sk: neplatné id %u správcu zdrojov na pozícii %X/%X

en: incorrect resource manager data checksum in record at %X/%X
sk: nesprávny kontrolný súčet správcu zdrojov v riadku na pozícii %X/%X
