ecpg (PostgreSQL) 16 - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Options:
sl: Možnosti:

en: Try "%s --help" for more information.
sl: Za več informacij poskusite "%s --help".

en: %s: could not open file "%s": %s
sl: %s: datoteke "%s" ni bilo mogoče odpreti: %s

en: syntax error
sl: napaka v sintaksi

en: cursor "%s" does not exist
sl: kurzor "%s" ne obstaja

en: out of memory
sl: zmanjkalo je pomnilnika
