PostgreSQL 7.3 - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: starting up
hu: indul

en: shut down
hu: leállt

en: shutting down
hu: leáll

en: in production
hu: működik

en: unrecognized status code
hu: ismeretlen állapotkód

en: WARNING: Calculated CRC checksum does not match value stored in file.
    Either the file is corrupt, or it has a different layout than this program
    is expecting.  The results below are untrustworthy.
hu: FIGYELEM: A kiszámítot CRC összeg nem egyezik a fájlban tárolttal.
    A fájl sérült lehet vagy más formátumu mint a program által
    várt.  Az eredmény alább megbízhatatlan.

en: pg_control version number:            %u
hu: pg_control verziószám:            %u

en: Catalog version number:               %u
hu: Katalógus verzió:               %u

en: Database cluster state:               %s
hu: Adatbázis klaszter állapot:               %s

en: pg_control last modified:             %s
hu: pg_control utolsó módosítás:             %s

en: Latest checkpoint location:           %X/%X
hu: A legutóbbi ellenőrzőpont helye:           %X/%X

en: Latest checkpoint's REDO location:    %X/%X
hu: A legutóbbi ellenőrzőpont REDO helye:    %X/%X

en: off
hu: ki

en: on
hu: be

en: Latest checkpoint's NextOID:          %u
hu: A legutóbbi ellenőrzőpont NextOID értéke:          %u

en: Time of latest checkpoint:            %s
hu: A legutóbbi ellenőrzőpont ideje:            %s

en: Database block size:                  %u
hu: Adatbázis blokkméret:                  %u

en: Blocks per segment of large relation: %u
hu: Szegmensenkénti blokkok száma a nagy relációkban: %u

en: Maximum length of identifiers:        %u
hu: Az azonosítók maximális hossza:        %u

en: 64-bit integers
hu: 64-bites egész
