pg_rewind (PostgreSQL) 16 - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: out of memory
nl: geheugen uitgeput

en: invalid value for parameter "%s": "%s"
nl: ongeldige waarde voor parameter "%s": "%s"

en: could not open file "%s": %m
nl: kon bestand niet openen "%s":%m

en: could not write to file "%s": %m
nl: kon niet naar bestand "%s" schrijven: %m

en: could not create file "%s": %m
nl: kon bestand "%s" niet maken : %m

en: could not write file "%s": %m
nl: kon niet schrijven naar bestand "%s": %m

en: could not remove file "%s": %m
nl: kon bestand niet verwijderen "%s":%m

en: could not read file "%s": %m
nl: kon bestand niet lezen "%s": %m

en: could not close file "%s": %m
nl: kon bestand "%s" niet sluiten: %m

en: syntax error in history file: %s
nl: syntax error in history bestand: %s

en: Expected a numeric timeline ID.
nl: Verwachtte een numerieke timeline ID

en: invalid data in history file: %s
nl: ongeldige data in history bestand: %s

en: Timeline IDs must be in increasing sequence.
nl: Timeline IDs moeten in stijgende volgorde zijn.

en: Timeline IDs must be less than child timeline's ID.
nl: Timeline IDs moeten kleiner zijn dan child timeline's ID.
