postgresql - en to uk translation catalogue (170 entries)

en: PL/pgSQL functions cannot accept type %s
uk: Функції PL/pgSQL не можуть приймати тип %s

en: could not determine actual return type for polymorphic function "%s"
uk: не вдалося визначити фактичний тип результату поліморфної функції "%s"

en: trigger functions can only be called as triggers
uk: тригер-функція може викликатися лише як тригер

en: PL/pgSQL functions cannot return type %s
uk: Функції PL/pgSQL не можуть повертати тип %s

en: trigger functions cannot have declared arguments
uk: тригер-функції не можуть мати задекларованих аргументи

en: The arguments of the trigger can be accessed through TG_NARGS and TG_ARGV instead.
uk: Аргументи тригеру доступні через TG_NARGS та TG_ARGV замість цього.

en: event trigger functions cannot have declared arguments
uk: функції тригерів подій не можуть мати задекларовані аргументи

en: compilation of PL/pgSQL function "%s" near line %d
uk: компіляція функції PL/pgSQL "%s" біля рядка %d

en: parameter name "%s" used more than once
uk: ім'я параметру «%s» використано декілька разів

en: column reference "%s" is ambiguous
uk: посилання на стовпець "%s" є неоднозначним

en: It could refer to either a PL/pgSQL variable or a table column.
uk: Це може відноситися до змінної PL/pgSQL або стовпця таблиці.

en: record "%s" has no field "%s"
uk: запис "%s" не має поля "%s"

en: relation "%s" does not exist
uk: відношення "%s" не існує

en: relation "%s" does not have a composite type
uk: відношення "%s" не має складеного типу

en: variable "%s" has pseudo-type %s
uk: змінна "%s" має псевдотип %s

en: type "%s" is only a shell
uk: тип "%s" є лише оболонкою

en: type %s is not composite
uk: тип %s не є складеним

en: unrecognized exception condition "%s"
uk: нерозпізнана умова виключення "%s"

en: could not determine actual argument type for polymorphic function "%s"
uk: не вдалося визначити фактичний тип аргумента поліморфної функції "%s"

en: during initialization of execution state
uk: під час ініціалізації стану виконання

en: while storing call arguments into local variables
uk: під час зберігання аргументів виклику до локальних змінних

en: during function entry
uk: під час входу до функції

en: control reached end of function without RETURN
uk: досягнуто кінця функції без RETURN

en: while casting return value to function's return type
uk: під час приведення значення, що повертається, до типу результата функції

en: set-valued function called in context that cannot accept a set
uk: функція "set-valued" викликана в контексті, де йому немає місця

en: materialize mode required, but it is not allowed in this context
uk: необхідний режим матеріалізації (materialize mode), але він неприпустимий у цьому контексті

en: during function exit
uk: під час виходу з функції

en: returned record type does not match expected record type
uk: тип запису, що повертається, не відповідає очікуваному типу

en: control reached end of trigger procedure without RETURN
uk: досягнуто кінця тригерної процедури без RETURN

en: trigger procedure cannot return a set
uk: тригерна процедура не може повернути набір

en: returned row structure does not match the structure of the triggering table
uk: структура рядка, що повертається, не відповідає структурі таблиці, яка викликала тригер

note: translator: last %s is a phrase such as "during statement block local variable initialization"
en: PL/pgSQL function %s line %d %s
uk: Функція PL/pgSQL %s рядок %d %s

note: translator: last %s is a phrase such as "while storing call arguments into local variables"
en: PL/pgSQL function %s %s
uk: Функція PL/pgSQL %s %s

note: translator: last %s is a plpgsql statement type name
en: PL/pgSQL function %s line %d at %s
uk: Функція PL/pgSQL %s рядок %d в %s

en: PL/pgSQL function %s
uk: Функція PL/pgSQL %s

en: during statement block local variable initialization
uk: під час ініціалізації локальної змінної в блоці операторів

en: during statement block entry
uk: під час входу в блок операторів

en: during statement block exit
uk: під час виходу з блоку операторів

en: during exception cleanup
uk: під час очищення винятку

en: procedure parameter "%s" is an output parameter but corresponding argument is not writable
uk: параметр процедури "%s" є вихідним, але відповідний аргумент не допускає запис

en: procedure parameter %d is an output parameter but corresponding argument is not writable
uk: параметр процедури %d є вихідним, але відповідний аргумент не допускає запис

en: GET STACKED DIAGNOSTICS cannot be used outside an exception handler
uk: GET STACKED DIAGNOSTICS не може використовуватись поза блоком обробника винятків

en: case not found
uk: гілку не знайдено

en: CASE statement is missing ELSE part.
uk: В операторі CASE пропущено частину ELSE.

en: lower bound of FOR loop cannot be null
uk: нижня границя циклу FOR не може бути null

en: upper bound of FOR loop cannot be null
uk: верхня границя циклу FOR не може бути null

en: BY value of FOR loop cannot be null
uk: Значення BY циклу FOR не може бути null

en: BY value of FOR loop must be greater than zero
uk: Значення BY циклу FOR повинно бути більше нуля

en: cursor "%s" already in use
uk: курсор "%s" вже використовується

en: arguments given for cursor without arguments
uk: аргументи, надані курсору без аргументів

en: arguments required for cursor
uk: аргументи, необхідні для курсора

en: FOREACH expression must not be null
uk: Вираз FOREACH не може бути null

en: FOREACH expression must yield an array, not type %s
uk: Вираз в FOREACH повинен бути масивом, не типом %s

en: slice dimension (%d) is out of the valid range 0..%d
uk: розмір зрізу (%d) поза припустимим діапазоном 0..%d

en: FOREACH ... SLICE loop variable must be of an array type
uk: Змінна циклу FOREACH ... SLICE повинна бути масивом

en: FOREACH loop variable must not be of an array type
uk: Змінна циклу FOREACH не повинна бути масивом

en: cannot return non-composite value from function returning composite type
uk: функція, що повертає складений тип, не може повернути не складене значення

en: cannot use RETURN NEXT in a non-SETOF function
uk: не можна використовувати RETURN NEXT в функціях, що не повертають набори даних

en: wrong result type supplied in RETURN NEXT
uk: в RETURN NEXT вказано неправильний тип результату

en: wrong record type supplied in RETURN NEXT
uk: в RETURN NEXT вказано неправильний тип запису

en: RETURN NEXT must have a parameter
uk: RETURN NEXT повинен мати параметр

en: cannot use RETURN QUERY in a non-SETOF function
uk: не можна використовувати RETURN QUERY в функціях, що не повертають набір

en: structure of query does not match function result type
uk: структура запиту не відповідає типу результата функції

en: query string argument of EXECUTE is null
uk: текстовий аргумент запиту EXECUTE є null

en: RAISE option already specified: %s
uk: Параметр RAISE вже вказано: %s

en: RAISE without parameters cannot be used outside an exception handler
uk: RAISE без параметрів не можна використовувати поза блоком обробника винятків

en: RAISE statement option cannot be null
uk: Параметром оператора RAISE не може бути null

en: assertion failed
uk: порушення істинності

en: cannot COPY to/from client in PL/pgSQL
uk: в PL/pgSQL не можна виконати COPY за участю клієнта

en: unsupported transaction command in PL/pgSQL
uk: непідтримувана транзакційна команда в PL/pgSQL

en: INTO used with a command that cannot return data
uk: INTO використаний з командою, що не може повертати дані

en: query returned no rows
uk: запит не повернув рядки

en: query returned more than one row
uk: запит повернув декілька рядків

en: Make sure the query returns a single row, or use LIMIT 1.
uk: Переконайтеся, що запит повертає один рядок, або використовуйте LIMIT 1.

en: query has no destination for result data
uk: запит не має призначення для даних результату

en: If you want to discard the results of a SELECT, use PERFORM instead.
uk: Якщо ви хочете відкинути результати SELECT, використайте PERFORM.

en: EXECUTE of SELECT ... INTO is not implemented
uk: EXECUTE виразу SELECT ... INTO не реалізовано

en: You might want to use EXECUTE ... INTO or EXECUTE CREATE TABLE ... AS instead.
uk: Альтернативою може стати EXECUTE ... INTO або EXECUTE CREATE TABLE ... AS.

en: EXECUTE of transaction commands is not implemented
uk: EXECUTE з транзакційними командами не реалізовано

en: cursor variable "%s" is null
uk: змінна курсора "%s" дорівнює null

en: cursor "%s" does not exist
uk: курсор "%s" не існує

en: relative or absolute cursor position is null
uk: відносна або абсолютна позиція курсора дорівнює null

en: null value cannot be assigned to variable "%s" declared NOT NULL
uk: значення null не можна призначити змінній "%s", оголошеній NOT NULL

en: cannot assign non-composite value to a row variable
uk: змінній типу кортеж можна призначити лише складене значення

en: cannot assign non-composite value to a record variable
uk: змінній типу запис можна призначити лише складене значення

en: cannot assign to system column "%s"
uk: призначити значення системному стовпцю "%s" не можна

en: query did not return data
uk: запит не повернув даних

en: query: %s
uk: запит: %s

en: query returned %d column | query returned %d columns
uk[0]: запит повернув %d колонку
uk[1]: запит повернув %d колонки
uk[2]: запит повернув %d колонок
uk[3]: запит повернув %d колонок

en: query is SELECT INTO, but it should be plain SELECT
uk: запит є SELECT INTO, але має бути звичайним SELECT

en: query is not a SELECT
uk: запит не є SELECT

en: type of parameter %d (%s) does not match that when preparing the plan (%s)
uk: тип параметру %d (%s) не відповідає тому, з котрим тривала підготовка плану (%s)

en: number of source and target fields in assignment does not match
uk: кількість вихідних і цільових полів у присвоюванні не збігається

note: translator: %s represents a name of an extra check
en: %s check of %s is active.
uk: %s перевірка %s активна.

en: Make sure the query returns the exact list of columns.
uk: Переконайтеся, що запит повертає точний список стовпців.

en: record "%s" is not assigned yet
uk: запис "%s" ще не призначено

en: The tuple structure of a not-yet-assigned record is indeterminate.
uk: Для запису, котрому не призначене значення, структура кортежа не визначена.

en: variable "%s" is declared CONSTANT
uk: змінна "%s" оголошена як CONSTANT

en: statement block
uk: блок операторів

en: assignment
uk: призначення

en: FOR with integer loop variable
uk: FOR з цілим числом змінної циклу

en: FOR over SELECT rows
uk: FOR за результатами SELECT

en: FOR over cursor
uk: FOR за курсором

en: FOREACH over array
uk: FOREACH за масивом

en: SQL statement
uk: SQL-оператор

en: FOR over EXECUTE statement
uk: FOR за результатами EXECUTE

en: block label must be placed before DECLARE, not after
uk: мітка блоку повинна бути розміщена до DECLARE, а не після

en: collations are not supported by type %s
uk: тип %s не підтримує правила сортування

en: variable "%s" must have a default value, since it's declared NOT NULL
uk: змінна "%s" повинна мати значення за замовчуванням після того, як вона оголошена як NOT NULL

en: variable "%s" does not exist
uk: змінної "%s" не існує

en: duplicate declaration
uk: дублікат оголошення

en: variable "%s" shadows a previously defined variable
uk: змінна "%s" приховує раніше оголошену змінну

en: diagnostics item %s is not allowed in GET STACKED DIAGNOSTICS
uk: команда GET STACKED DIAGNOSTICS не дозволяє елемент діагностування %s

en: diagnostics item %s is not allowed in GET CURRENT DIAGNOSTICS
uk: команда GET CURRENT DIAGNOSTICS не дозволяє елемент діагностування %s

en: unrecognized GET DIAGNOSTICS item
uk: нерозпізнаний елемент GET DIAGNOSTICS

en: "%s" is not a scalar variable
uk: "%s" не є скалярною змінною

en: loop variable of loop over rows must be a record variable or list of scalar variables
uk: змінна циклу по кортежах повинна бути змінною типу запис або списком скалярних змінних

en: cursor FOR loop must have only one target variable
uk: курсор в циклі FOR повинен мати лише одну цільову змінну

en: cursor FOR loop must use a bound cursor variable
uk: цикл курсора FOR повинен використовувати обмежуючу змінну курсора

en: integer FOR loop must have only one target variable
uk: цілочисельний цикл FOR повинен мати лише одну цільову змінну

en: cannot specify REVERSE in query FOR loop
uk: в циклі FOR з запитом не можна вказати REVERSE

en: loop variable of FOREACH must be a known variable or list of variables
uk: змінній циклу FOREACH повинна бути відома змінна або список змінних

en: there is no label "%s" attached to any block or loop enclosing this statement
uk: в блоку або циклу, розділеному цим оператором, немає мітки "%s"

en: block label "%s" cannot be used in CONTINUE
uk: мітку блока "%s" не можна використовувати в CONTINUE

en: EXIT cannot be used outside a loop, unless it has a label
uk: EXIT можна використовувати поза циклом, тільки з зазначенням мітки

en: CONTINUE cannot be used outside a loop
uk: CONTINUE не можна використовувати поза циклом

en: unexpected end of function definition
uk: неочікуваний кінец визначення функції

en: syntax error
uk: синтаксична помилка

en: invalid SQLSTATE code
uk: неприпустимий код SQLSTATE

en: syntax error, expected "FOR"
uk: помилка синтаксису, очікувався "FOR"

en: FETCH statement cannot return multiple rows
uk: Оператор FETCH не може повернути декілька рядків

en: cursor variable must be a simple variable
uk: змінна-курсор повинна бути простою змінною

en: variable "%s" must be of type cursor or refcursor
uk: змінна "%s" повинна бути типу cursor або refcursor

en: "%s" is not a known variable
uk: "%s" - невідома змінна

en: mismatched parentheses
uk: неузгоджені дужки

en: missing "%s" at end of SQL expression
uk: пропущено "%s" в кінці виразу SQL

en: missing "%s" at end of SQL statement
uk: пропущено "%s" в кінці оператора SQL

en: missing expression
uk: пропущено вираз

en: missing SQL statement
uk: пропущений оператор SQL

en: incomplete data type declaration
uk: неповне оголошення типу даних

en: missing data type declaration
uk: пропущено оголошення типу даних

en: INTO specified more than once
uk: INTO вказано неодноразово

en: expected FROM or IN
uk: очікувалось FROM або IN

en: RETURN cannot have a parameter in function returning set
uk: В функції, яка повертає набір, RETURN не може мати параметр

en: Use RETURN NEXT or RETURN QUERY.
uk: Використайте RETURN NEXT або RETURN QUERY.

en: RETURN cannot have a parameter in a procedure
uk: В процедурі RETURN не може мати параметр

en: RETURN cannot have a parameter in function returning void
uk: В функції, яка не повертає нічого, RETURN не може мати параметр

en: RETURN cannot have a parameter in function with OUT parameters
uk: В функції з параметрами OUT, RETURN не може мати параметр

en: RETURN NEXT cannot have a parameter in function with OUT parameters
uk: В функції з параметрами OUT, RETURN NEXT не може мати параметр

en: record variable cannot be part of multiple-item INTO list
uk: змінна типу запис не може бути частиною списка INTO з декількома елементами

en: too many INTO variables specified
uk: вказано занадто багато змінних INTO

en: end label "%s" specified for unlabeled block
uk: кінцева мітка "%s" вказана для невідміченого блоку

en: end label "%s" differs from block's label "%s"
uk: кінцева мітка "%s" відрізняється від мітки блоку "%s"

en: cursor "%s" has no arguments
uk: курсор "%s" не має аргументів

en: cursor "%s" has arguments
uk: курсор "%s" має аргументи

en: cursor "%s" has no argument named "%s"
uk: курсор "%s" не має аргументу "%s"

en: value for parameter "%s" of cursor "%s" specified more than once
uk: значення параметра "%s" курсора "%s" вказано неодноразово

en: not enough arguments for cursor "%s"
uk: недостатньо аргументів для курсора "%s"

en: too many arguments for cursor "%s"
uk: занадто багато аргументів для курсора "%s"

en: unrecognized RAISE statement option
uk: нерозпізнаний параметр оператора RAISE

en: syntax error, expected "="
uk: помилка синтаксису, очікувалось "="

en: too many parameters specified for RAISE
uk: занадто багато параметрів вказано для RAISE

en: too few parameters specified for RAISE
uk: занадто мало параметрів вказано для RAISE

en: Sets handling of conflicts between PL/pgSQL variable names and table column names.
uk: Обирає режим вирішення конфліктів між іменами змінних PL/pgSQL та іменами стовпців таблиць.

en: Print information about parameters in the DETAIL part of the error messages generated on INTO ... STRICT failures.
uk: Додає інформацію про параметри в частину DETAIL повідомлень, які виводяться під час помилок в INTO ... STRICT.

en: Perform checks given in ASSERT statements.
uk: Виконує перевірки, задані в операторах ASSERT.

en: List of programming constructs that should produce a warning.
uk: Список програмних конструкцій, які повинні видавати попередження.

en: List of programming constructs that should produce an error.
uk: Список програмних конструкцій, які повинні видавати помилку.

note: translator: %s is typically the translation of "syntax error"
en: %s at end of input
uk: %s в кінці введення

note: translator: first %s is typically the translation of "syntax error"
en: %s at or near "%s"
uk: %s в або поблизу "%s"
