pg_amcheck (PostgreSQL) 17 - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: out of memory
sl: zmanjkalo je pomnilnika

en: could not open file "%s": %m
sl: datoteke "%s" ni bilo mogoče odpreti: %m

en: could not read directory "%s": %m
sl: iz imenika "%s" ni bilo mogoče brati: %m

en: could not rename file "%s" to "%s": %m
sl: datoteke "%s" ni bilo mogoče preimenovati v "%s": %m

en: Try "%s --help" for more information.
sl: Za več informacij poskusite "%s --help".

en: Usage:
sl: Uporaba:

en:   %s [OPTION]... [DBNAME]
sl:   %s [MOŽNOST]... [IME_BAZE]

en: 
    Connection options:
sl: 
    Povezavne možnosti:

en:   -e, --echo                      show the commands being sent to the server
sl:   -e, --echo                      prikaži ukaze, poslane strežniku

en:   -v, --verbose                   write a lot of output
sl:   -v, --verbose                   obširni izpis
