pg_archivecleanup (PostgreSQL) 11 - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: out of memory
cs: nedostatek paměti

en: cannot duplicate null pointer (internal error)
cs: nelze duplikovat null pointer (interní chyba)

en: archive location "%s" does not exist
cs: archivní lokace "%s" neexistuje

en: could not open archive location "%s": %m
cs: nelze otevřít archivní lokaci "%s": %m

en: could not remove file "%s": %m
cs: nelze odstranit soubor "%s": %m

en: could not read archive location "%s": %m
cs: nelze načíst archivní lokaci "%s": %m

en: could not close archive location "%s": %m
cs: nelze uzavřít archivní lokaci "%s": %m

en: invalid file name argument
cs: chybný argument jména souboru

en: %s removes older WAL files from PostgreSQL archives.
cs: %s odstraní starší WAL soubory z PostgreSQL archivů.

en: Usage:
cs: Použití:

en: 
    Options:
cs: 
    Přepínače:

en: 
    For use as archive_cleanup_command in postgresql.conf:
      archive_cleanup_command = 'pg_archivecleanup [OPTION]... ARCHIVELOCATION %%r'
    e.g.
      archive_cleanup_command = 'pg_archivecleanup /mnt/server/archiverdir %%r'
cs: 
    Pro použití jako archive_cleanup_command v recovery.conf pokud standby_mode = on:
      archive_cleanup_command = 'pg_archivecleanup [OPTION]... ARCHIVELOCATION %%r'
    e.g.
      archive_cleanup_command = 'pg_archivecleanup /mnt/server/archiverdir %%r'

en: 
    Or for use as a standalone archive cleaner:
    e.g.
      pg_archivecleanup /mnt/server/archiverdir 000000010000000000000010.00000020.backup
cs: 
    Nebo jako samostatný čistič archivu:
    e.g.
      pg_archivecleanup /mnt/server/archiverdir 000000010000000000000010.00000020.backup

en: 
    Report bugs to <%s>.
cs: 
    Chyby hlašte na <%s>.

en: %s home page: <%s>
cs: %s domácí stránka: <%s>

en: must specify archive location
cs: nutno zadat archivní lokaci

en: must specify oldest kept WAL file
cs: nutno zadat nejstarčí uchovávaný WAL soubor

en: too many command-line arguments
cs: příliš mnoho argumentů na příkazové řádce
