pg_combinebackup (PostgreSQL) 17 - en to cs translation catalogue (40 entries)

en: error:
cs: chyba:

en: warning:
cs: varování:

en: could not open file "%s" for reading: %m
cs: nelze otevřít soubor "%s" pro čtení: %m

en: could not read file "%s": %m
cs: nelze číst soubor "%s": %m

en: could not read file "%s": read %d of %zu
cs: nelze číst soubor "%s": načteno %d z %zu

en: could not close file "%s": %m
cs: nelze uzavřít soubor "%s": %m

en: byte ordering mismatch
cs: pořadí bytů nesouhlasí

en: possible byte ordering mismatch
    The byte ordering used to store the pg_control file might not match the one
    used by this program.  In that case the results below would be incorrect, and
    the PostgreSQL installation would be incompatible with this data directory.
cs: možný nesoulad v pořadí bytů
    Pořadí bytů používané pro uložení pg_control souboru nemusí odpovídat tomu
    používanému tímto programem. V tom případě by výsledky uvedené níže byly chybné, a
    PostgreSQL instalace by byla nekompatibilní s tímto datovým adresářem.

en: could not open file "%s": %m
cs: nelze otevřít soubor "%s": %m

en: could not write file "%s": %m
cs: nelze zapsat soubor "%s": %m

en: could not fsync file "%s": %m
cs: nelze provést fsync souboru "%s": %m

en: out of memory
cs: nedostatek paměti

en: out of memory
cs: nedostatek paměti

en: cannot duplicate null pointer (internal error)
cs: nelze duplikovat null pointer (interní chyba)

en: could not stat file "%s": %m
cs: nelze získat informace o souboru "%s": %m

en: could not open directory "%s": %m
cs: nelze otevřít adresář "%s": %m

en: could not read directory "%s": %m
cs: nelze číst z adresáře "%s": %m

en: could not rename file "%s" to "%s": %m
cs: soubor "%s" nelze přejmenovat na "%s": %m

en: could not write to file "%s": %m
cs: nelze zapsat do souboru "%s": %m

en: could not create file "%s": %m
cs: nelze vytvořit soubor "%s": %m

en: file "%s" does not exist
cs: soubor "%s" neexistuje

en: no output directory specified
cs: nezadán žádný výstupní adresář

en: could not create symbolic link from "%s" to "%s": %m
cs: nelze vytvořit symbolický odkaz z "%s" na "%s": %m

en: could not create directory "%s": %m
cs: nelze vytvořit adresář "%s": %m

en: directory name too long
cs: jméno adresáře je příliš dlouhé

en: multiple "=" signs in tablespace mapping
cs: více "=" znaků v tablespace mapování

en: invalid tablespace mapping format "%s", must be "OLDDIR=NEWDIR"
cs: chybný formát tablespace mapování "%s", musí být "OLDDIR=NEWDIR"

en: old directory is not an absolute path in tablespace mapping: %s
cs: starý adresář v tablespace mapování není zadán jako absolutní cesta: %s

en: directory "%s" exists but is not empty
cs: adresář "%s" existuje, ale není prázdný

en: could not access directory "%s": %m
cs: nelze přístoupit k adresáři "%s": %m

en: Usage:
cs: Použití:

en: 
    Options:
cs: 
    Přepínače:

en:   -d, --debug               generate lots of debugging output
cs:   -d, --debug               generuj spoustu ladicích informací

en:   -N, --no-sync             do not wait for changes to be written safely to disk
cs:   -N, --no-sync             nečekat na bezpečné zapsání změn na disk

en:   -V, --version             output version information, then exit
cs:   -V, --version             vypiš informace o verzi, potom skonči

en:   -?, --help                show this help, then exit
cs:   -?, --help                ukaž tuto nápovědu, potom skonči

en: 
    Report bugs to <%s>.
cs: 
    Chyby hlašte na <%s>.

en: %s home page: <%s>
cs: %s domácí stránka: <%s>

en: could not read symbolic link "%s": %m
cs: nelze přečíst symbolický odkaz "%s": %m

en: could not close directory "%s": %m
cs: nelze zavřít adresář "%s": %m
