pg_combinebackup (PostgreSQL) 17 - en to uk translation catalogue (99 entries)

en: error:
uk: помилка:

en: warning:
uk: попередження:

en: detail:
uk: деталі:

en: hint:
uk: підказка:

en: could not open file "%s" for reading: %m
uk: не вдалося відкрити файл "%s" для читання: %m

en: could not read file "%s": %m
uk: не вдалося прочитати файл "%s": %m

en: could not read file "%s": read %d of %zu
uk: не вдалося прочитати файл "%s": прочитано %d з %zu

en: could not close file "%s": %m
uk: неможливо закрити файл "%s": %m

en: byte ordering mismatch
uk: неправильний порядок байтів

en: possible byte ordering mismatch
    The byte ordering used to store the pg_control file might not match the one
    used by this program.  In that case the results below would be incorrect, and
    the PostgreSQL installation would be incompatible with this data directory.
uk: можлива помилка у послідовності байтів.
    Порядок байтів, що використовують для зберігання файлу pg_control, може не відповідати тому, який використовується цією програмою. У такому випадку результати нижче будуть неправильним, і інсталяція PostgreSQL буде несумісною з цим каталогом даних.

en: could not open file "%s": %m
uk: не можливо відкрити файл "%s": %m

en: could not write file "%s": %m
uk: не вдалося записати файл "%s": %m

en: could not fsync file "%s": %m
uk: не вдалося fsync файл "%s": %m

en: out of memory
uk: недостатньо пам'яті

en: success
uk: успіх

en: destination buffer too small
uk: буфер призначення занадто малий

en: OpenSSL failure
uk: Помилка OpenSSL

en: out of memory
uk: недостатньо пам'яті

en: cannot duplicate null pointer (internal error)
uk: неможливо дублювати нульовий покажчик (внутрішня помилка)

en: could not synchronize file system for file "%s": %m
uk: не вдалося синхронізувати файлову систему для файлу "%s": %m

en: could not stat file "%s": %m
uk: не вдалося отримати інформацію від файлу "%s": %m

en: could not open directory "%s": %m
uk: не вдалося відкрити каталог "%s": %m

en: could not read directory "%s": %m
uk: не вдалося прочитати каталог "%s": %m

en: could not rename file "%s" to "%s": %m
uk: не вдалося перейменувати файл "%s" на "%s": %m

en: Character with value 0x%02x must be escaped.
uk: Символ зі значенням 0x%02x повинен бути пропущений.

en: The input string ended unexpectedly.
uk: Несподіваний кінець вхідного рядка.

en: \u0000 cannot be converted to text.
uk: \u0000 не можна перетворити в текст.

en: "\u" must be followed by four hexadecimal digits.
uk: За "\u" повинні прямувати чотири шістнадцяткових числа.

en: Unicode escape values cannot be used for code point values above 007F when the encoding is not UTF8.
uk: Значення виходу Unicode не можна використовувати для значень кодових точок більше 007F, якщо кодування не UTF8.

en: Unicode escape value could not be translated to the server's encoding %s.
uk: Значення символу Unicode не вдалося перекласти в кодування сервера %s.

en: Unicode high surrogate must not follow a high surrogate.
uk: Старший сурогат Unicode не повинен прямувати за іншим старшим сурогатом.

en: Unicode low surrogate must follow a high surrogate.
uk: Молодший сурогат Unicode не повинен прямувати за іншим молодшим сурогатом.

en: could not initialize checksum of manifest
uk: не вдалося ініціалізувати контрольну суму маніфесту

en: manifest ended unexpectedly
uk: маніфест закінчився несподівано

en: could not update checksum of manifest
uk: не вдалося оновити контрольну суму маніфесту

en: unexpected object start
uk: неочікуваний початок об'єкта

en: unexpected object end
uk: неочікуваний кінець об'єкта

en: unexpected array start
uk: неочікуваний початок масиву

en: unexpected array end
uk: неочікуваний кінець масиву

en: expected version indicator
uk: індикатор очікуваної версії

en: unrecognized top-level field
uk: нерозпізнане поле верхнього рівня

en: unexpected file field
uk: неочікуване поле файлу

en: unexpected WAL range field
uk: неочікуване поле діапазону WAL

en: unexpected object field
uk: неочікуване поле об'єкта

en: unexpected scalar
uk: неочікуваний скаляр

en: unexpected manifest version
uk: неочікувана версія маніфесту

en: missing path name
uk: пропущено шлях

en: both path name and encoded path name
uk: і ім'я шляху, і закодований шлях

en: missing size
uk: відсутній розмір

en: checksum without algorithm
uk: контрольна сума без алгоритму

en: could not decode file name
uk: не вдалося декодувати ім'я файлу

en: file size is not an integer
uk: розмір файлу не є цілим числом

en: unrecognized checksum algorithm: "%s"
uk: нерозпізнаний алгоритм контрольної суми: "%s"

en: invalid checksum for file "%s": "%s"
uk: неприпустима контрольна сума для файлу "%s": "%s"

en: missing timeline
uk: відсутня часова шкала

en: missing start LSN
uk: відсутній LSN початку

en: missing end LSN
uk: відсутній LSN кінця

en: timeline is not an integer
uk: часова лінія не є цілим числом

en: could not parse start LSN
uk: не вдалося проаналізувати початковий LSN

en: could not parse end LSN
uk: не вдалося проаналізувати кінцевий LSN

en: expected at least 2 lines
uk: очікувалося принаймні 2 рядки

en: last line not newline-terminated
uk: останній рядок не завершений новим рядком

en: could not finalize checksum of manifest
uk: не вдалося остаточно завершити контрольну суму маніфесту

en: manifest has no checksum
uk: у маніфесті немає контрольної суми

en: invalid manifest checksum: "%s"
uk: неприпустима контрольна сума маніфесту: "%s"

en: manifest checksum mismatch
uk: невідповідність контрольної суми маніфесту

en: could not parse backup manifest: %s
uk: не вдалося проаналізувати маніфест резервної копії: %s

en: invalid value "%s" for option %s
uk: неприпустиме значення "%s" для параметра %s

en: %s must be in range %d..%d
uk: %s має бути в діапазоні %d..%d

en: could not update checksum of file "%s"
uk: не вдалося оновити контрольну суму файлу "%s"

en: could not write to file "%s": %m
uk: неможливо записати до файлу "%s": %m

en: could not read from file "%s": %m
uk: не вдалося прочитати з файлу "%s": %m

en: could not create file "%s": %m
uk: неможливо створити файл "%s": %m

en: file cloning not supported on this platform
uk: клонування файлів не підтримується на цій платформі

en: file "%s" does not exist
uk: файл "%s" не існує

en: could not read file "%s": read %d of %lld
uk: не вдалося прочитати файл "%s": прочитано %d з %lld

en: duplicate path name in backup manifest: "%s"
uk: дубльований шлях у маніфесті резервного копіювання: "%s"

en: Try "%s --help" for more information.
uk: Спробуйте "%s --help" для додаткової інформації.

en: no output directory specified
uk: вихідний каталог не вказано

en: could not create symbolic link from "%s" to "%s": %m
uk: не вдалося створити символічне послання з "%s" на "%s": %m

en: could not create directory "%s": %m
uk: не вдалося створити каталог "%s": %m

en: directory name too long
uk: ім'я директорії задовге

en: multiple "=" signs in tablespace mapping
uk: кілька знаків "=" зіставленні табличних просторів

en: invalid tablespace mapping format "%s", must be "OLDDIR=NEWDIR"
uk: неприпустимий табличний простір зіставлення формату "%s", має бути "OLDDIR = NEWDIR"

en: old directory is not an absolute path in tablespace mapping: %s
uk: старий каталог не є абсолютним шляхом у зіставлення табличного простору: %s

en: directory "%s" exists but is not empty
uk: каталог "%s" існує, але він не порожній

en: could not access directory "%s": %m
uk: немає доступу до каталогу "%s": %m

en: Usage:
uk: Використання:

en: 
    Options:
uk: 
    Параметри:

en:   -d, --debug               generate lots of debugging output
uk:   -d, --debug             генерувати багато налагоджувальних повідомлень

en:   -N, --no-sync             do not wait for changes to be written safely to disk
uk:   -N, --no-sync          не чекати на безпечний запис змін на диск

en:   -V, --version             output version information, then exit
uk:   -V, --version            вивести інформацію про версію і вийти

en:   -?, --help                show this help, then exit
uk:   -?, --help               показати цю довідку, потім вийти

en: 
    Report bugs to <%s>.
uk: 
    Повідомляти про помилки на <%s>.

en: %s home page: <%s>
uk: Домашня сторінка %s: <%s>

en: skipping special file "%s"
uk: спеціальний файл "%s" пропускається

en: could not read symbolic link "%s": %m
uk: не можливо прочитати символічне послання "%s": %m

en: could not close directory "%s": %m
uk: не вдалося закрити каталог "%s": %m

en: file "%s" is too large
uk: файл "%s" занадто великий
