PostgreSQL 8.0 - en to sl translation catalogue (37 entries)

en: could not find a "%s" to execute
sl: izvršljive datoteke z imenom "%s" ni bilo mogoče najti

en: out of memory
sl: zmanjkalo je pomnilnika

en: out of memory
sl: zmanjkalo je pomnilnika

en: could not open file "%s": %m
sl: datoteke "%s" ni bilo mogoče odpreti: %m

en: could not read directory "%s": %m
sl: iz imenika "%s" ni bilo mogoče brati: %m

en: could not rename file "%s" to "%s": %m
sl: datoteke "%s" ni bilo mogoče preimenovati v "%s": %m

en: child process exited with exit code %d
sl: podproces je zaključil izvajanje z izhodno kodo %d

en: child process exited with unrecognized status %d
sl: podproces je zaključil izvajanje z neznanim statusom %d

en: could not set session user to "%s": %s
sl: uporabnika seje ni bilo mogoče spremeniti v "%s": %s

en: Password:
sl: Geslo:

en: could not execute query
sl: poizvedbe ni bilo mogoče izvršiti

en: could not start database transaction
sl: transakcije ni bilo mogoče začeti

en: could not commit database transaction
sl: transakcije ni bilo mogoče potrditi

en: Try "%s --help" for more information.
sl: Za več informacij poskusite "%s --help".

en: %s dumps a database as a text file or to other formats.
sl: %s izvozi podatkovno bazo v tekstovno datoteko ali druge formate.

en: Usage:
sl: Uporaba:

en:   %s [OPTION]... [DBNAME]
sl:   %s [MOŽNOST]... [IME_BAZE]

en: 
    General options:
sl: 
    Splošne možnosti:

en: 
    Options controlling the output content:
sl: 
    Možnosti za določanje vsebine izvoza:

en: 
    Connection options:
sl: 
    Povezavne možnosti:

en:   -h, --host=HOSTNAME      database server host or socket directory
sl:   -h, --host=GOSTITELJ     gostitelj podatkovnega strežnika ali imenik z vtičnico

en:   -p, --port=PORT          database server port number
sl:   -p, --port=VRATA         vrata (port) podatkovnega strežnika

en:   -U, --username=NAME      connect as specified database user
sl:   -U, --username=UPORABNIK poveži se z navedenim uporabniškim imenom

en:   -W, --password           force password prompt (should happen automatically)
sl:   -W, --password           vprašaj za geslo (ponavadi se to zgodi samodejno)

en: 
    If no database name is supplied, then the PGDATABASE environment
    variable value is used.
sl: 
    Če ime baze ni podano, je uporabljena vrednost okoljske spremenljivke PGDATABASE.

en: Error message from server: %s
sl: Sporočilo o napaki od strežnika: %s

en: schema with OID %u does not exist
sl: shema z OID %u ne obstaja

en: query to get rule "%s" for table "%s" failed: wrong number of rows returned
sl: poizvedba za pridobitev pravila "%s" za tabelo "%s" ni uspela: vrnjeno je bilo napačno število vrstic

en: %s extracts a PostgreSQL database cluster into an SQL script file.
sl: %s izvozi PostgreSQL gručo podatkovnih baz v SQL datoteko.

en:   %s [OPTION]...
sl:   %s [MOŽNOST]...

en: %s restores a PostgreSQL database from an archive created by pg_dump.
sl: %s obnovi PostgreSQL bazo iz arhiva, ustvarjenega s programom pg_dump.

en:   %s [OPTION]... [FILE]
sl:   %s [MOŽNOST]... [DATOTEKA]

en:   -d, --dbname=NAME        connect to database name
sl:   -d, --dbname=IME_BAZE    poveži se z navedeno bazo

en:   -l, --list               print summarized TOC of the archive
sl:   -l, --list               izpiši povzetek vsebine arhiva

en:   -v, --verbose            verbose mode
sl:   -v, --verbose            verbose način

en: 
    Options controlling the restore:
sl: 
    Možnosti obnavljanja:

en: 
    If no input file name is supplied, then standard input is used.
sl: 
    Če ime vhodne datoteke ni navedeno, je uporabljen standardni vhod.
