pg_resetwal (PostgreSQL) 17 - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: could not open file "%s" for reading: %m
hr: neuspješno otvaranje datoteke "%s" za čitanje: %m

en: could not open file "%s": %m
hr: neuspješno otvaranje datoteke "%s": %m

en: out of memory
hr: nedovoljno memorije

en: could not open directory "%s": %m
hr: neuspješno otvaranje direktorija "%s": %m

en: could not read directory "%s": %m
hr: neuspješno čitanje direktorija "%s": %m

en: could not read permissions of directory "%s": %m
hr: neuspješno čitanje prava pristupa za direktorij "%s": %m

en: could not change directory to "%s": %m
hr: neuspješna promjena direktorija u "%s": %m
