pg_verifybackup (PostgreSQL) 17 - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: error:
cs: chyba:

en: warning:
cs: varování:

en: could not open file "%s" for reading: %m
cs: nelze otevřít soubor "%s" pro čtení: %m

en: could not read file "%s": %m
cs: nelze číst soubor "%s": %m

en: could not read file "%s": read %d of %zu
cs: nelze číst soubor "%s": načteno %d z %zu

en: could not close file "%s": %m
cs: nelze uzavřít soubor "%s": %m

en: byte ordering mismatch
cs: pořadí bytů nesouhlasí

en: possible byte ordering mismatch
    The byte ordering used to store the pg_control file might not match the one
    used by this program.  In that case the results below would be incorrect, and
    the PostgreSQL installation would be incompatible with this data directory.
cs: možný nesoulad v pořadí bytů
    Pořadí bytů používané pro uložení pg_control souboru nemusí odpovídat tomu
    používanému tímto programem. V tom případě by výsledky uvedené níže byly chybné, a
    PostgreSQL instalace by byla nekompatibilní s tímto datovým adresářem.

en: could not open file "%s": %m
cs: nelze otevřít soubor "%s": %m

en: could not write file "%s": %m
cs: nelze zapsat soubor "%s": %m

en: could not fsync file "%s": %m
cs: nelze provést fsync souboru "%s": %m

en: out of memory
cs: nedostatek paměti

en: out of memory
cs: nedostatek paměti

en: cannot duplicate null pointer (internal error)
cs: nelze duplikovat null pointer (interní chyba)

en: too many command-line arguments (first is "%s")
cs: příliš mnoho argumentů v příkazové řádce (první je "%s")

en: could not stat file "%s": %m
cs: nelze získat informace o souboru "%s": %m

en: could not open directory "%s": %m
cs: nelze otevřít adresář "%s": %m

en: could not close directory "%s": %m
cs: nelze zavřít adresář "%s": %m

en: could not stat file or directory "%s": %m
cs: nelze získat informace o souboru nebo adresáři "%s": %m

en: Options:
cs: Přepínače:

en: 
    Report bugs to <%s>.
cs: 
    Chyby hlašte na <%s>.

en: %s home page: <%s>
cs: %s domácí stránka: <%s>
