pg_verifybackup (PostgreSQL) 17 - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: out of memory
sk: nedostatok pamäti

en: out of memory
sk: nedostatok pamäti

en: Try "%s --help" for more information.
sk: Zadajte "%s --help" pre detailnejšie informácie.

en: could not open file "%s": %m
sk: nebolo možné otvoriť súbor "%s": %m

en: could not read file "%s": %m
sk: nebolo možné čítať zo súboru "%s": %m

en: could not open directory "%s": %m
sk: nebolo možné otvoriť adresár "%s": %m

en: could not close file "%s": %m
sk: nebolo možné zatvoriť súbor "%s": %m

en: Options:
sk: Voľby:
