pg_verifybackup (PostgreSQL) 17 - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: could not open file "%s" for reading: %m
sl: datoteke "%s" ni bilo mogoče odpreti za branje: %m

en: could not read file "%s": %m
sl: datoteke "%s" ni bilo mogoče prebrati: %m

en: could not close file "%s": %m
sl: datoteke "%s" ni bilo mogoče zapreti: %m

en: could not open file "%s": %m
sl: datoteke "%s" ni bilo mogoče odpreti: %m

en: out of memory
sl: zmanjkalo je pomnilnika

en: out of memory
sl: zmanjkalo je pomnilnika

en: Try "%s --help" for more information.
sl: Za več informacij poskusite "%s --help".

en: Options:
sl: Možnosti:
