pg_walsummary (PostgreSQL) 17 - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: error:
cs: chyba:

en: warning:
cs: varování:

en: out of memory
cs: nedostatek paměti

en: cannot duplicate null pointer (internal error)
cs: nelze duplikovat null pointer (interní chyba)

en: could not open file "%s": %m
cs: nelze otevřít soubor "%s": %m

en: could not stat file "%s": %m
cs: nelze získat informace o souboru "%s": %m

en: could not open directory "%s": %m
cs: nelze otevřít adresář "%s": %m

en: could not read directory "%s": %m
cs: nelze číst z adresáře "%s": %m

en: could not fsync file "%s": %m
cs: nelze provést fsync souboru "%s": %m

en: could not rename file "%s" to "%s": %m
cs: soubor "%s" nelze přejmenovat na "%s": %m

en: could not read file "%s": %m
cs: nelze číst soubor "%s": %m

en: Usage:
cs: Použití:

en: 
    Options:
cs: 
    Přepínače:

en:   -V, --version             output version information, then exit
cs:   -V, --version             vypiš informace o verzi, potom skonči

en:   -?, --help                show this help, then exit
cs:   -?, --help                ukaž tuto nápovědu, potom skonči

en: 
    Report bugs to <%s>.
cs: 
    Chyby hlašte na <%s>.

en: %s home page: <%s>
cs: %s domácí stránka: <%s>
