pg_walsummary (PostgreSQL) 17 - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: out of memory
ro: memorie insuficientă

en: could not open file "%s": %m
ro: imposibil de deschis fişierul "%s": %m

en: could not stat file "%s": %m
ro: imposibil de obţinut starea fişierului "%s": %m

en: could not open directory "%s": %m
ro: imposibil de deschis directorul "%s": %m

en: could not read directory "%s": %m
ro: imposibil de citit directorul "%s": %m

en: could not fsync file "%s": %m
ro: imposibil de executat fsync cu fişierul "%s": %m

en: could not rename file "%s" to "%s": %m
ro: imposbil de redenumit fişierul "%s" în "%s": %m

en: could not read file "%s": %m
ro: imposibil de citit fişierul "%s": %m

en: Usage:
ro: Utilizare:

en: 
    Options:
ro: 
    Opţiuni:

en:   -V, --version             output version information, then exit
ro:   -V, --version             afişează informaţiile despre versiune, apoi iese

en:   -?, --help                show this help, then exit
ro:   -?, --help                afişează acest mesaj de ajutor, apoi iese
