pg_walsummary (PostgreSQL) 17 - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: out of memory
sl: zmanjkalo je pomnilnika

en: could not open file "%s": %m
sl: datoteke "%s" ni bilo mogoče odpreti: %m

en: could not read directory "%s": %m
sl: iz imenika "%s" ni bilo mogoče brati: %m

en: could not rename file "%s" to "%s": %m
sl: datoteke "%s" ni bilo mogoče preimenovati v "%s": %m

en: Try "%s --help" for more information.
sl: Za več informacij poskusite "%s --help".

en: could not read file "%s": %m
sl: datoteke "%s" ni bilo mogoče prebrati: %m

en: Usage:
sl: Uporaba:

en: 
    Options:
sl: 
    Možnosti:

en:   -V, --version             output version information, then exit
sl:   -V, --version             izpiši podatke o različici, nato končaj program

en:   -?, --help                show this help, then exit
sl:   -?, --help                izpiši to pomoč, nato končaj program
