pg_walsummary (PostgreSQL) 17 - en to uk translation catalogue (23 entries)

en: error:
uk: помилка:

en: warning:
uk: попередження:

en: detail:
uk: деталі:

en: hint:
uk: підказка:

en: out of memory
uk: недостатньо пам'яті

en: cannot duplicate null pointer (internal error)
uk: неможливо дублювати нульовий покажчик (внутрішня помилка)

en: could not open file "%s": %m
uk: не можливо відкрити файл "%s": %m

en: could not synchronize file system for file "%s": %m
uk: не вдалося синхронізувати файлову систему для файлу "%s": %m

en: could not stat file "%s": %m
uk: не вдалося отримати інформацію від файлу "%s": %m

en: could not open directory "%s": %m
uk: не вдалося відкрити каталог "%s": %m

en: could not read directory "%s": %m
uk: не вдалося прочитати каталог "%s": %m

en: could not fsync file "%s": %m
uk: не вдалося fsync файл "%s": %m

en: could not rename file "%s" to "%s": %m
uk: не вдалося перейменувати файл "%s" на "%s": %m

en: invalid value "%s" for option %s
uk: неприпустиме значення "%s" для параметра %s

en: %s must be in range %d..%d
uk: %s має бути в діапазоні %d..%d

en: Try "%s --help" for more information.
uk: Спробуйте "%s --help" для додаткової інформації.

en: could not read file "%s": %m
uk: не вдалося прочитати файл "%s": %m

en: Usage:
uk: Використання:

en: 
    Options:
uk: 
    Параметри:

en:   -V, --version             output version information, then exit
uk:   -V, --version            вивести інформацію про версію і вийти

en:   -?, --help                show this help, then exit
uk:   -?, --help               показати цю довідку, потім вийти

en: 
    Report bugs to <%s>.
uk: 
    Повідомляти про помилки на <%s>.

en: %s home page: <%s>
uk: Домашня сторінка %s: <%s>
