pgscripts (PostgreSQL) 17 - en to nb translation catalogue (8 entries)

en: out of memory
nb: tomt for minne

en: Password:
nb: Passord:

en: Try "%s --help" for more information.
nb: Prøv «%s --help» for mer informasjon.

en: Usage:
nb: Bruk:

en:   %s [OPTION]... [DBNAME]
nb:   %s [VALG]... [DBNAVN]

en: 
    Options:
nb: 
    Valg:

en: 
    Connection options:
nb: 
    Tilkoblingsvalg:

en:   %s [OPTION]...
nb:   %s [VALG]...
