pg_amcheck (PostgreSQL) 18 - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: out of memory
sk: nedostatok pamäti

en: could not open file "%s": %m
sk: nebolo možné otvoriť súbor "%s": %m

en: could not open directory "%s": %m
sk: nebolo možné otvoriť adresár "%s": %m

en: could not read directory "%s": %m
sk: nebolo možné čítať z adresára "%s": %m

en: could not fsync file "%s": %m
sk: nebolo možné vykonať operáciu fsync na súbore "%s": %m

en: could not rename file "%s" to "%s": %m
sk: nebolo možné premenovať súbor "%s" na "%s": %m

en: Try "%s --help" for more information.
sk: Zadajte "%s --help" pre detailnejšie informácie.

en: Usage:
sk: Použitie:

en:   %s [OPTION]... [DBNAME]
sk:   %s [VOĽBA]... [NÁZOV_DB]

en: 
    Connection options:
sk: 
    Voľby pripojenia:

en:   -e, --echo                      show the commands being sent to the server
sk:   -e, --echo                      zobraz príkazy posielané serveru

en:   -v, --verbose                   write a lot of output
sk:   -v, --verbose                   výpis veľkého množstva výstupu

en: improper qualified name (too many dotted names): %s
sk: nesprávny kvalifikovaný názov (príliš veľa bodkovaných názvov): %s

en: improper relation name (too many dotted names): %s
sk: nesprávny názov relácie (príliš veľa bodkovaných názvov): %s
