pg_checksums (PostgreSQL) 18 - en to he translation catalogue (7 entries)

en: out of memory
he: אין זיכרון פנוי

en: cannot duplicate null pointer (internal error)
he: לא ניתן לשכפל מצביע ריק (שגיאה פנימית)

en: Usage:
he: שימוש:

en:   %s [OPTION]... [DATADIR]
he:  שימוש
    %s [אפשרות]... [תיקיית נתונים]

en: 
    Options:
he: 
    אפשרויות:

en:   -V, --version            output version information, then exit
he:   -V, --version            להציג מידע על הגירסה, ולאחר מכן לצאת

en:   -?, --help               show this help, then exit
he:   -?, --help                להציג עזרה זו, ולאחר מכן לצאת
