pg_checksums (PostgreSQL) 18 - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: could not open file "%s" for reading: %m
pl: nie można otworzyć pliku "%s" do odczytu: %m

en: could not read file "%s": %m
pl: nie można czytać z pliku "%s": %m

en: could not read file "%s": read %d of %zu
pl: nie można czytać z pliku "%s": odczyt %d z %zu

en: could not close file "%s": %m
pl: nie można zamknąć pliku "%s": %m

en: byte ordering mismatch
pl: niepoprawna kolejność bajtów

en: could not open file "%s": %m
pl: nie można otworzyć pliku "%s": %m

en: could not write file "%s": %m
pl: nie można pisać do pliku "%s": %m

en: could not fsync file "%s": %m
pl: nie udało się fsync na pliku "%s": %m

en: out of memory
pl: brak pamięci

en: cannot duplicate null pointer (internal error)
pl: nie można powielić pustego wskazania (błąd wewnętrzny)

en: could not stat file "%s": %m
pl: nie można wykonać stat na pliku "%s": %m

en: could not open directory "%s": %m
pl: nie można otworzyć folderu "%s": %m

en: could not read directory "%s": %m
pl: nie można czytać katalogu "%s": %m

en: could not rename file "%s" to "%s": %m
pl: nie można zmienić nazwy pliku "%s" na "%s": %m

en: Usage:
pl: Składnia:

en:   %s [OPTION]... [DATADIR]
pl:   %s [OPCJA]... [KATALOG-DOCELOWY]

en: 
    Options:
pl: 
    Opcje:

en:   -V, --version            output version information, then exit
pl:   -V, --version            pokaż informacje o wersji i zakończ

en:   -?, --help               show this help, then exit
pl:   -?, --help               pokaż tą pomoc i zakończ działanie

en: 
    If no data directory (DATADIR) is specified, the environment variable PGDATA
    is used.
pl: 
    W przypadku gdy katalog danych nie jest podany (DATADIR), zmienna środowiskowa PGDATA
    jest używana.

en: could not read block %u in file "%s": %m
pl: nie można odczytać bloku %u w pliku "%s": %m

en: could not write block %u in file "%s": %m
pl: nie można zapisać bloku %u do pliku "%s": %m

en: Try "%s --help" for more information.
pl: Spróbuj "%s --help" aby uzyskać więcej informacji.
