pg_checksums (PostgreSQL) 18 - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: could not open file "%s" for reading: %m
sl: datoteke "%s" ni bilo mogoče odpreti za branje: %m

en: could not read file "%s": %m
sl: datoteke "%s" ni bilo mogoče prebrati: %m

en: could not close file "%s": %m
sl: datoteke "%s" ni bilo mogoče zapreti: %m

en: could not open file "%s": %m
sl: datoteke "%s" ni bilo mogoče odpreti: %m

en: out of memory
sl: zmanjkalo je pomnilnika

en: could not read directory "%s": %m
sl: iz imenika "%s" ni bilo mogoče brati: %m

en: could not rename file "%s" to "%s": %m
sl: datoteke "%s" ni bilo mogoče preimenovati v "%s": %m

en: Usage:
sl: Uporaba:

en:   %s [OPTION]... [DATADIR]
sl:   %s [MOŽNOST]... [PODATKOVNI_IMENIK]

en: 
    Options:
sl: 
    Možnosti:

en: 
    If no data directory (DATADIR) is specified, the environment variable PGDATA
    is used.
sl: 
    Če podatkovni imenik ni podan, bo uporabljena vrednost okoljske
    spremenljivke PGDATA.

en: Try "%s --help" for more information.
sl: Za več informacij poskusite "%s --help".
