pg_config (PostgreSQL) 18 - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: out of memory
sk: nedostatok pamäti

en: out of memory
sk: nedostatok pamäti

en: Usage:
sk: Použitie:

en: Options:
sk: Voľby:

en: Try "%s --help" for more information.
sk: Zadajte '%s --help' pre detailnejšie informácie.
