pg_rewind (PostgreSQL) 18 - en to he translation catalogue (5 entries)

en: out of memory
he: אין זיכרון פנוי

en: cannot duplicate null pointer (internal error)
he: לא ניתן לשכפל מצביע ריק (שגיאה פנימית)

en: out of memory
he: אין זיכרון פנוי

en: shell command argument contains a newline or carriage return: "%s"
he: ארגומנט הפקודה shell מכיל שורה חדשה או גררה: "%s"

en: Options:
he: אפשרויות:
