pg_rewind (PostgreSQL) 18 - en to nb translation catalogue (8 entries)

en: could not open file "%s": %m
nb: kunne ikke åpne filen «%s»: %m

en: out of memory
nb: tomt for minne

en: could not create file "%s": %m
nb: kunne ikke opprette filen «%s»: %m

en: Usage:
      %s [OPTION]...
nb: Bruksmåte:
      %s [VALG]...

en: Options:
nb: Valg:

en: Try "%s --help" for more information.
nb: Prøv «%s --help» for mer informasjon.

en: could not read permissions of directory "%s": %m
nb: kunne ikke lese rettighetene til katalogen «%s»: %m

en: contrecord is requested by %X/%X
nb: contrecord er forespurt av %X/%X
