pg_rewind (PostgreSQL) 18 - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: could not open file "%s" for reading: %m
sl: datoteke "%s" ni bilo mogoče odpreti za branje: %m

en: could not read file "%s": %m
sl: datoteke "%s" ni bilo mogoče prebrati: %m

en: could not close file "%s": %m
sl: datoteke "%s" ni bilo mogoče zapreti: %m

en: could not open file "%s": %m
sl: datoteke "%s" ni bilo mogoče odpreti: %m

en: out of memory
sl: zmanjkalo je pomnilnika

en: could not read directory "%s": %m
sl: iz imenika "%s" ni bilo mogoče brati: %m

en: could not rename file "%s" to "%s": %m
sl: datoteke "%s" ni bilo mogoče preimenovati v "%s": %m

en: invalid value for parameter "%s": "%s"
sl: neveljavna vrednost parametra "%s": "%s"

en: out of memory
sl: zmanjkalo je pomnilnika

en: could not write to file "%s": %m
sl: datoteke "%s" ni bilo mogoče zapisati: %m

en: could not create file "%s": %m
sl: datoteke "%s" ni bilo mogoče ustvariti: %m

en: could not remove file "%s": %m
sl: datoteke "%s" ni bilo mogoče odstraniti: %m

en: Usage:
      %s [OPTION]...
sl: Uporaba:
      %s [MOŽNOST]...

en: Options:
sl: Možnosti:

en: Try "%s --help" for more information.
sl: Za več informacij poskusite "%s --help".
