postgresql - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: out of memory
uk: недостатньо пам'яті

en: cannot duplicate null pointer (internal error)
uk: неможливо дублювати нульовий покажчик (внутрішня помилка)

en: Usage: %s [-d DURATION]
uk: Використання: %s [-d ТРИВАЛІСТЬ]

en: %s: invalid argument for option %s
uk: %s: неприпустимий аргумент для параметру %s

en: Try "%s --help" for more information.
uk: Спробуйте "%s --help" для додаткової інформації.

en: %s: %s must be in range %u..%u
uk: %s: %s має бути в діапазоні %u..%u

en: %s: too many command-line arguments (first is "%s")
uk: %s: забагато аргументів у командному рядку (перший "%s")

en: Testing timing overhead for %u second.
     | Testing timing overhead for %u seconds.
uk[0]: Тестування накладних витрат часу на %u секунду.
uk[1]: Тестування накладних витрат часу на %u секунди.
uk[2]: Тестування накладних витрат часу на %u секунд.
uk[3]: Тестування накладних витрат часу на %u секунд.

en: Detected clock going backwards in time.
uk: Годинник іде в зворотньому напряму у минуле.

en: Time warp: %d ms
uk: Зсув часу: %d мс

en: Per loop time including overhead: %0.2f ns
uk: Час одного цикла, у тому числі накладні витрати: %0.2f нс

en: < us
uk: < мкс

en: % of total
uk: % від загалу

en: count
uk: кількість

en: Histogram of timing durations:
uk: Гістограмма тривалості замірів часу:
