pg_upgrade (PostgreSQL) 18 - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: out of memory
nl: geheugen uitgeput

en: could not open file "%s": %m
nl: kon bestand niet openen "%s":%m

en: could not rename file "%s" to "%s": %m
nl: kon bestande "%s" niet hernoemen naar "%s": %m

en: could not create file "%s": %m
nl: kon bestand "%s" niet maken : %m

en: Try "%s --help" for more information.
nl: Probeer "%s --help" voor meer informatie.
