pg_waldump (PostgreSQL) 10 - en to pl translation catalogue (40 entries)

en: out of memory
pl: brak pamięci

en: cannot duplicate null pointer (internal error)
pl: nie można powielić pustego wskazania (błąd wewnętrzny)

en: could not open file "%s": %m
pl: nie można otworzyć pliku "%s": %m

en: could not stat file "%s": %m
pl: nie można wykonać stat na pliku "%s": %m

en: could not open directory "%s": %m
pl: nie można otworzyć folderu "%s": %m

en: could not read directory "%s": %m
pl: nie można czytać katalogu "%s": %m

en: could not fsync file "%s": %m
pl: nie udało się fsync na pliku "%s": %m

en: could not rename file "%s" to "%s": %m
pl: nie można zmienić nazwy pliku "%s" na "%s": %m

en: could not create directory "%s": %m
pl: nie można utworzyć folderu "%s": %m

en: could not access directory "%s": %m
pl: nie można uzyskać dostępu do folderu "%s": %m

en: could not read file "%s": %m
pl: nie można czytać z pliku "%s": %m

en: could not write file "%s": %m
pl: nie można pisać do pliku "%s": %m

en: could not close file "%s": %m
pl: nie można zamknąć pliku "%s": %m

en: Usage:
pl: Składnia:

en: 
    Options:
pl: 
    Opcje:

en:   -b, --bkp-details      output detailed information about backup blocks
pl:   -b, --bkp-details      wyświetl informacje szczegółowe o blokach kopii zapasowej

en:   -f, --follow           keep retrying after reaching end of WAL
pl:   -f, --follow           odzyskuj nadal po osiągnięciu końca WAL

en:   -n, --limit=N          number of records to display
pl:   -n, --limit=N          liczba wyświetlanych rekordów

en:   -V, --version          output version information, then exit
pl:   -V, --version            pokaż informacje o wersji i zakończ

en:   -z, --stats[=record]   show statistics instead of records
                             (optionally, show per-record statistics)
pl:   -z, --stats[=rekord]   pokazuje statystykę zamiast rekordów
                             (opcjonalnie, pokazuje statystyki poszczególnych rekordów)

en:   -?, --help             show this help, then exit
pl:   -?, --help               pokaż tą pomoc i zakończ działanie

en: could not open file "%s"
pl: nie można otworzyć pliku "%s"

en: ENDSEG %s is before STARTSEG %s
pl: ENDSEG %s jest przed STARTSEG %s

en: could not find a valid record after %X/%X
pl: nie znaleziono poprawnego rekordu po %X/%X

en: error in WAL record at %X/%X: %s
pl: błąd w rekordzie WAL na %X/%X: %s

en: Try "%s --help" for more information.
pl: Spróbuj "%s --help" aby uzyskać więcej informacji.

en: contrecord is requested by %X/%X
pl: wymagany kontrekord w %X/%X

en: there is no contrecord flag at %X/%X
pl: brak flagi kontrekordu na %X/%X

en: invalid resource manager ID %u at %X/%X
pl: niepoprawny ID menażera zasobów %u w %X/%X

en: record with incorrect prev-link %X/%X at %X/%X
pl: rekord z niepoprawnym poprz-linkiem %X/%X w %X/%X

en: incorrect resource manager data checksum in record at %X/%X
pl: niepoprawna suma kontrolna danych menadżera zasobów w rekordzie w %X/%X

en: WAL file is from different database system: incorrect XLOG_BLCKSZ in page header
pl: plik WAL pochodzi z innego systemu bazy danych: niepoprawny XLOG_BLCKSZ w nagłówku strony

en: out-of-order block_id %u at %X/%X
pl: poza porządkiem block_id %u na %X/%X

en: BKPBLOCK_HAS_DATA set, but no data included at %X/%X
pl: BKPBLOCK_HAS_DATA jest ustawione, ale nie załączono danych na %X/%X

en: BKPBLOCK_HAS_DATA not set, but data length is %u at %X/%X
pl: BKPBLOCK_HAS_DATA nie jest ustawione, długość danych to %u na %X/%X

en: BKPIMAGE_HAS_HOLE set, but hole offset %u length %u block image length %u at %X/%X
pl: BKPIMAGE_HAS_HOLE jest ustawione, ale przesunięcie dziury %u długości %u blok obrazu o długości %u na %X/%X

en: BKPIMAGE_HAS_HOLE not set, but hole offset %u length %u at %X/%X
pl: BKPIMAGE_HAS_HOLE nie jest ustawione, ale przesunięcie dziury %u o długości %u na %X/%X

en: BKPBLOCK_SAME_REL set but no previous rel at %X/%X
pl: BKPBLOCK_SAME_REL jest ustawione ale brak poprzedniej rel na %X/%X

en: invalid block_id %u at %X/%X
pl: niepoprawny block_id %u na %X/%X

en: record with invalid length at %X/%X
pl: rekord o niepoprawnej długości w %X/%X
